Vrtno crijevo CELLFAST HOBBY ATS2 5/8" 50m (6 slojeva, otporno na uvijanje)
= 91,18€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)
= 91,18€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)
Dobavljivo
Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.
CELLFAST HOBBY ATS2™ predstavlja vrhunac tehnologije vrtnih crijeva, stvoreno za korisnike koji traže beskompromisnu kvalitetu i dugotrajnost. Njegova inovativna 6-slojna konstrukcija osigurava izvanrednu otpornost na mehanička oštećenja, dok istovremeno zadržava visoku razinu fleksibilnosti. Srce ovog crijeva je jedinstvena ATS2™ tehnologija, dvostruko pletivo (križno i trikot) koje učinkovito sprječava uvijanje i stvaranje čvorova tijekom korištenja. To znači da možete zaboraviti na frustrirajuće zastoje protoka vode i u potpunosti se posvetiti zalijevanju vrta, pranju automobila ili čišćenju dvorišta. Unutarnji sloj izrađen je od materijala pogodnog za kontakt s hranom, što ga čini sigurnim za različite primjene. Uz otpornost na UV zračenje i taloženje algi, HOBBY ATS2™ crijevo zadržava svoje performanse i izgled godinama, čak i pri ekstremnim temperaturama od -20 do +60 °C.
SPECIFIKACIJE
Brand CELLFAST
Model HOBBY ATS2™
Tip proizvoda Vrtno crijevo
Dužina 50 m
Promjer 5/8" (15.9 mm)
Broj slojeva 6
Tehnologija protiv uvijanja ATS2™ (Anti Twist System) - dvostruko pletivo (križno i trikot)
Tlak pucanja 25 bar
Radna temperatura -20 / +60 °C
Otpornost UV zrake, taloženje algi unutar crijeva
Materijal unutarnjeg sloja Materijal pogodan za kontakt s hranom
Boja Zelena, siva
EAN 5901828852930
GLAVNE PREDNOSTI
- 6-slojna konstrukcija Izvanredna izdržljivost i otpornost na mehanička oštećenja.
- ATS2™ sustav protiv uvijanja Sprječava stvaranje čvorova i zastoja protoka vode.
- Visoka fleksibilnost Jednostavno rukovanje i skladištenje bez obzira na temperaturu.
- Otpornost na UV zrake i alge Osigurava dug vijek trajanja i čistoću unutarnjih stijenki.
- Sigurno za upotrebu Unutarnji sloj pogodan za kontakt s hranom.
- Spremno za sve uvjete Širok raspon radne temperature od -20 do +60 °C.
USPOREDBA S PRETHODNIM MODELOM
HOBBY ATS2™ model koristi napredno dvostruko pletivo (križno i trikot) za značajno pojačanu otpornost na uvijanje u usporedbi sa standardnim crijevima ili starijim generacijama koje su koristile jednostruko pletivo. To rezultira većom stabilnošću oblika, lakšim rukovanjem i pouzdanijim protokom vode.
FAQ – ČESTA PITANJA
Je li ovo crijevo kompatibilno sa standardnim priključcima za vodu?
Da, promjer od 5/8" je standardna veličina i kompatibilan je s većinom brzih spojnica i priključaka dostupnih na tržištu.
Što znači ATS2™ tehnologija?
ATS2™ (Anti Twist System) je tehnologija dvostrukog pletiva koja sprječava uvijanje i stvaranje čvorova na crijevu, osiguravajući nesmetan protok vode i lakše rukovanje.
Može li se crijevo ostaviti na suncu?
Da, crijevo je otporno na UV zračenje, što sprječava njegovo propadanje uslijed izlaganja suncu. Ipak, za maksimalni vijek trajanja preporučuje se skladištenje u sjeni kada nije u upotrebi.