Subwoofer AMPIRE BOLD6 Dual Voice Coil Subwoofer 6,5''

Subwoofer AMPIRE BOLD6 Dual Voice Coil Subwoofer 6,5''

99,00
Izračun rata
Izračunaj ratu

Kalkulator je informativnog karaktera. Broj rata ovisi o vrsti kreditne kartice i o tome plaća li se online ili u trgovini. Za više informacija posjeti Načini plaćanja gdje su opisani svi načini plaćanja.

Broj rata Mjesečni iznos
2
49,50
3
33,00
4
24,75
6
16,50
12
8,25
dostupno Dobavljivo
nije dostupno Ronis Čakovec - Galerija sjever
nije dostupno Ronis Zagreb - Velesajam
nije dostupno Ronis Varaždin - skladište
Očekivana isporuka do 17.07.2026.
Točniju potvrdu roka i dostupnost javit ćemo ubrzo po narudžbi.

Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.

Vrijedi isključivo uz kupnju uređaja u istoj narudžbi i na istom računu. Produljuje jamstvo na ukupno 5 godina. Više informacija pronađite ovdje.
99,00
Jamstvo 12 mjeseci
Plaćanje pouzećem, karticama, uplatom i PayPal-om
Povrat unutar 14 dana
AMPIRE BOLD 6.5'' DVC subwoofer, snažan i čist bas, polikarbonatna membrana, butil guma za linearan odziv, 38mm dvostruka zvučna zavojnica, reproducira frekvencije ispod 50 Hz, pogodan za ugradnju u zatvorena i bass reflex kućišta
EAN: 4260052634561
Više o proizvodu
AMPIRE BOLD 6.5'' DVC subwoofer pruža snažan i čist bas čak i pri visokim glasnoćama. S polikarbonatnom membranom, butil gumom za linearan odziv i 38mm dvostrukom zvučnom zavojnicom, ovaj kompaktni woofer reproducira i frekvencije ispod 50 Hz s vrhunskom jasnoćom. Pogodan je za ugradnju u zatvorena i bass reflex kućišta, a CAR&HIFI ga je ocijenio kao „izvanredan“. Tehničke specifikacije Tip Dual Voice Coil subwoofer Nazivni promjer 165 mm (6.5'') Impedancija 4 + 4 Ω Košara čelik Zavojnica 1.5'' / 38 mm (dvostruka) Membrana polikarbonat Ovjes butil guma Centriranje ventilirano Xmax 8 mm Tehnologija ultra low bass Snaga 125W RMS / 250W max. Sadržaj pakiranja Prilikom kupnje uključena je besplatna individualna kalkulacija optimalnog kućišta za vaše vozilo.