Hladnjak za laptop MAXLINE DCX-A11 s LED osvjetljenjem

Hladnjak za laptop MAXLINE DCX-A11 s LED osvjetljenjem

21,60
Izračun rata
Izračunaj ratu

Kalkulator je informativnog karaktera. Broj rata ovisi o vrsti kreditne kartice i o tome plaća li se online ili u trgovini. Za više informacija posjeti Načini plaćanja gdje su opisani svi načini plaćanja.

Broj rata Mjesečni iznos
2
10,80
3
7,20
4
5,40
6 -
12 -
-3% dodatnog popusta

= 20,95€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)

= 20,95€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)

dostupno Dobavljivo
nije dostupno Ronis Čakovec - Galerija sjever
nije dostupno Ronis Zagreb - Velesajam
nije dostupno Ronis Varaždin - skladište
Očekivana isporuka do 11.06.2026.
Točniju potvrdu roka i dostupnost javit ćemo ubrzo po narudžbi.

Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.

21,60
Jamstvo 12 mjeseci
Plaćanje pouzećem, karticama, uplatom i PayPal-om
Povrat unutar 14 dana
Maxline DCX-A11, hladnjak za laptop. Univerzalni, za laptop do 15.6˝, 2 integrirana ventilatora, LED osvjetljenje, metal mesh mreža, materijal metal/čelik+ABS plastika, 2 USB porta.
EAN: 3858892936870
Više o proizvodu

Maxline DCX-A11 je univerzalni hladnjak za laptop računala do 15.6˝. Sastoji se od 2 integrirana ventilatora i LED osvjetljenja. Velika metal mesh mrežna površina efikasno raspršuje toplinu. Materijal od kojeg je napravljen je metal/čelik+ABS plastika. Hladnjak ima jedinstven Anti-slip dizajn koji omogućuje sigurnost laptopu. Posjeduje 2 USB porta.

Glavne značajke

Dimenzije 340*265*30mm. Dimenzije ventilatora 125*125*15mm (2 komada). Napajanje DC 5V. Protok zraka 38CFM. Razina buke 17-26Dba. Brzina 1000+-10%RPM.