Kabel DELOCK Mini SAS HD SFF-8643 na 4x SAS SFF-8482 + napajanje, 1 m
= 73,72€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)
= 73,72€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)
Dobavljivo
Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.
Ovaj Delock SAS kabel omogućuje pouzdano povezivanje kontrolera s Mini SAS HD SFF-8643 priključkom na do četiri SAS tvrda diska koji koriste SFF-8482 konektor. Idealan je za izgradnju ili nadogradnju serverskih sustava i radnih stanica koje zahtijevaju visoke brzine prijenosa podataka i stabilnu vezu.
Posebnost ovog kabela su integrirani 4-pinski konektori za napajanje, što eliminira potrebu za dodatnim kabelima i olakšava upravljanje prostorom unutar kućišta. Metalne kopče na konektorima osiguravaju sigurno i čvrsto spajanje, sprječavajući slučajno odspajanje.
SPECIFIKACIJE
Tip proizvoda Interni SAS kabel
Brand DELOCK
Model 83391
Konektor 1 (Host) 1 x Mini SAS HD SFF-8643 muški
Konektor 2 (Device) 4 x SAS SFF-8482 ženski + 4 x 4-pinski Molex konektor za napajanje
Duljina kabela 1 m
Brzina prijenosa podataka do 12 Gb/s
Presjek žice 30 AWG (podatkovna linija), 18 AWG (naponska linija)
Značajke Metalne kopče za sigurno spajanje
GLAVNE PREDNOSTI
- Sve-u-jednom rješenje Povezivanje do četiri SAS diska i njihovo napajanje jednim kabelom.
- Jednostavna instalacija Integrirani konektori za napajanje smanjuju nered i olakšavaju organizaciju kabela.
- Visoke performanse Podrška za brzine prijenosa podataka do 12 Gb/s, pogodno za zahtjevne aplikacije.
- Pouzdana veza Visokokvalitetna izrada s metalnim kopčama osigurava stabilan i siguran spoj.
- Profesionalna primjena Idealno rješenje za servere, radne stanice i sustave za pohranu podataka.
USPOREDBA
Za razliku od standardnih SAS kabela koji zahtijevaju zasebne kabele za napajanje svakog diska, ovaj model nudi integrirano rješenje. To značajno pojednostavljuje organizaciju kabela (cable management) i poboljšava protok zraka unutar kućišta, što je ključno za hlađenje i stabilnost serverskih sustava.
FAQ
Je li ovaj kabel kompatibilan sa SATA diskovima?
Ne, ovaj kabel je dizajniran isključivo za SAS diskove s SFF-8482 konektorom.
Mogu li spojiti manje od četiri diska?
Da, možete koristiti samo onoliko konektora koliko vam je potrebno za vaše diskove.
Podržava li kabel Hot-Swap funkciju?
Podrška za Hot-Swap (zamjena diskova bez gašenja sustava) ovisi o vašem SAS kontroleru i backplaneu, a ne o samom kabelu.
Koja je maksimalna brzina koju mogu postići?
Kabel podržava do 12 Gb/s, no stvarna brzina ovisit će o specifikacijama vašeg kontrolera i diskova.