Starter za auto i kompresor BLOW JS-19 5u1 (900A, 17Ah, 250 PSI)

Starter za auto i kompresor BLOW JS-19 5u1 (900A, 17Ah, 250 PSI)

92,00
Izračun rata
Izračunaj ratu

Kalkulator je informativnog karaktera. Broj rata ovisi o vrsti kreditne kartice i o tome plaća li se online ili u trgovini. Za više informacija posjeti Načini plaćanja gdje su opisani svi načini plaćanja.

Broj rata Mjesečni iznos
2
46,00
3
30,67
4
23,00
6
15,33
12
7,67
-3% dodatnog popusta

= 89,24€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)

= 89,24€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)

dostupno Dobavljivo
nije dostupno Ronis Čakovec - Galerija sjever
nije dostupno Ronis Zagreb - Velesajam
nije dostupno Ronis Varaždin - skladište
nije dostupno Ronis Zagreb - Velesajam
Očekivana isporuka do 28.08.2026.
Točniju potvrdu roka i dostupnost javit ćemo ubrzo po narudžbi.

Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.

92,00
Jamstvo 12 mjeseci
Plaćanje pouzećem, karticama, uplatom i PayPal-om
Povrat unutar 14 dana
BLOW JS-19 5u1 je svestrani uređaj koji kombinira snažan starter za vozila s vršnom strujom od 900A, kompresor od 250 PSI, power bank velikog kapaciteta od 17Ah, ispravljač i LED svjetiljku. Nezamjenjiv je suputnik za svaki automobil, brod ili kampiranje, osiguravajući napajanje i pomoć u hitnim situacijama.
EAN: 5900804138372
Više o proizvodu

BLOW JS-19 je višenamjenski uređaj koji pruža sigurnost i praktičnost na cesti, vodi ili u prirodi. Dizajniran da bude robustan i jednostavan za korištenje, ovaj 5-u-1 uređaj rješava najčešće probleme s kojima se vozači susreću – od praznog akumulatora do ispuhane gume.

Snažan Jump Starter S vršnom strujom od 900A, JS-19 bez problema pokreće benzinske i dizelske motore osobnih automobila, motocikala, brodova i manjih kamiona. Zaboravite na čekanje pomoći na cesti; s ovim uređajem samostalno ćete pokrenuti vozilo u samo nekoliko trenutaka.

Ugrađeni Zračni Kompresor Integrirani kompresor s tlakom do 250 PSI (17 bara) omogućuje brzo i jednostavno napuhavanje automobilskih guma, bicikala, lopti, zračnih madraca i druge opreme. Ugrađeni manometar osigurava precizno očitavanje tlaka, sprječavajući prenapuhavanje.

Prijenosni Izvor Napajanja (Power Bank) Zahvaljujući snažnoj bateriji kapaciteta 17Ah, JS-19 služi kao pouzdan power bank. Opremljen je s jednim USB 5V izlazom za punjenje pametnih telefona i tableta te dva 12V DC izlaza (utičnica za upaljač) za napajanje prijenosnih hladnjaka, ventilatora i druge opreme za kampiranje.

Praktična LED Svjetiljka i Ispravljač Ugrađena LED svjetiljka pruža snažno osvjetljenje za rad u mraku, popravke ili kao signalno svjetlo u hitnim slučajevima. Uređaj također funkcionira kao ispravljač, omogućujući punjenje interne baterije putem standardne 230V utičnice ili 12V utičnice u automobilu.

SPECIFIKACIJE

Tip proizvoda Starter za auto i kompresor

Brand BLOW

Model JS-19

Baterija 12V / 17Ah (Olovna kiselina)

Startna struja 400A

Vršna startna struja 900A

Kompresor Maksimalni tlak 250 PSI (17 bara)

Izlazi 1 x USB 5V, 2 x 12V DC (utičnica za upaljač)

Svjetiljka Da, LED

Indikator napunjenosti baterije Da

Punjenje AC adapter (230V) ili DC adapter (12V)

Dimenzije 350 x 320 x 160 mm

Težina cca 6.5 kg

Uključeno u pakiranje Uređaj JS-19, AC punjač, DC punjač, set nastavaka za kompresor

GLAVNE PREDNOSTI

  • Svestranost 5u1 Starter, kompresor, power bank, ispravljač i svjetiljka u jednom uređaju.
  • Visoka snaga pokretanja 900A vršne struje za pouzdano pokretanje većine osobnih vozila.
  • Veliki kapacitet baterije 17Ah osigurava višestruka pokretanja i dugotrajno napajanje drugih uređaja.
  • Praktičan kompresor Ugrađeni kompresor s manometrom za napuhavanje guma bilo gdje i bilo kada.
  • Prijenosan i robustan Čvrsto kućište s integriranom ručkom za jednostavno nošenje i skladištenje.
  • Višestruki izlazi USB i 12V DC priključci za napajanje širokog spektra elektroničke opreme.

USPOREDBA S PRETHODNIM MODELOM

Nije primjenjivo, radi se o jedinstvenom višenamjenskom uređaju.

FAQ – ČESTA PITANJA

Mogu li s ovim uređajem pokrenuti dizelski motor?
Da, uređaj može pokrenuti većinu benzinskih i dizelskih motora osobnih vozila zahvaljujući vršnoj struji od 900A. Uvijek provjerite preporuke proizvođača vašeg vozila.

Koliko dugo traje punjenje samog uređaja?
Vrijeme punjenja ovisi o ispražnjenosti, ali obično traje nekoliko sati putem priloženog AC ili DC adaptera.

Mogu li istovremeno koristiti kompresor i puniti mobitel?
Da, uređaj je dizajniran za višenamjensku upotrebu, omogućujući istovremeno korištenje različitih funkcija.