Vodeni blok EK WATER BLOCKS EK-Quantum Vector XC3 RTX 3070 D-RGB (Nickel + Acrylic)

Vodeni blok EK WATER BLOCKS EK-Quantum Vector XC3 RTX 3070 D-RGB (Nickel + Acrylic)

201,00
Izračun rata
Izračunaj ratu

Kalkulator je informativnog karaktera. Broj rata ovisi o vrsti kreditne kartice i o tome plaća li se online ili u trgovini. Za više informacija posjeti Načini plaćanja gdje su opisani svi načini plaćanja.

Broj rata Mjesečni iznos
2
100,50
3
67,00
4
50,25
6
33,50
12
16,75
-3% dodatnog popusta

= 194,97€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)

= 194,97€ uz plaćanje odjednom (osim Diners i PayPal)

dostupno Dobavljivo
nije dostupno Ronis Čakovec - Galerija sjever
nije dostupno Ronis Zagreb - Velesajam
nije dostupno Ronis Varaždin - skladište
Očekivana isporuka do 29.06.2026.
Točniju potvrdu roka i dostupnost javit ćemo ubrzo po narudžbi.

Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.

Vrijedi isključivo uz kupnju uređaja u istoj narudžbi i na istom računu. Produljuje jamstvo na ukupno 5 godina. Više informacija pronađite ovdje.
201,00
Jamstvo 12 mjeseci
Plaćanje pouzećem, karticama, uplatom i PayPal-om
Povrat unutar 14 dana
Vodeni blok za EVGA XC3 RTX 3070 grafičke kartice, D-RGB osvjetljenje, baza od poniklanog bakra, akrilni vrh ———— Osigurajte vrhunsko hlađenje i impresivan izgled za svoju EVGA grafičku karticu. Ovaj vodeni blok visokih performansi optimiziran je za maksimalno odvođenje topline i personalizaciju uz adresabilno RGB osvjetljenje.
EAN: 3831109836552
Više o proizvodu

EK-Quantum Vector XC3 RTX 3070 D-RGB je vodeni blok druge generacije iz EK-Quantum linije, dizajniran specifično za EVGA® GeForce® RTX™ 3070 XC3 grafičke kartice. Ovaj blok osigurava superiorno hlađenje ključnih komponenti kartice - grafičkog procesora (GPU), VRAM-a i regulatora napona (VRM), što omogućuje postizanje viših radnih taktova i tiši rad sustava u usporedbi sa standardnim zračnim hlađenjem.

Dizajn s otvorenim protokom (Open Split-Flow) nudi izvrsne termalne performanse čak i sa slabijim pumpama ili pri nižim brzinama pumpe. Baza bloka izrađena je od visokokvalitetnog poniklanog elektrolitičkog bakra, dok je gornji dio od prozirnog lijevanog akrila (pleksiglasa), što omogućuje uvid u protok rashladne tekućine i ističe integrirano D-RGB osvjetljenje.

SPECIFIKACIJE

Tip proizvoda Vodeni blok za grafičku karticu (GPU)

Brand EK Water Blocks

Model EK-Quantum Vector XC3 RTX 3070 D-RGB

Materijal baze Poniklani elektrolitički bakar

Materijal gornjeg dijela Lijevani akril (pleksi)

Osvjetljenje Adresabilni D-RGB (5V, 3-pinski konektor)

Kompatibilnost EVGA GeForce RTX 3070 XC3 serija grafičkih kartica (preporučuje se provjera točnog modela na EKWB stranici)

Navoji za priključke G1/4"

GLAVNE PREDNOSTI

  • Vrhunske performanse hlađenja Efikasno hladi GPU, VRAM i VRM za stabilan rad i veći overclocking potencijal.
  • Elegantan dizajn Prozirni akrilni vrh pruža moderan izgled i omogućuje vizualni prikaz rashladne tekućine.
  • Integrirano D-RGB osvjetljenje Potpuno prilagodljivo osvjetljenje kompatibilno s većinom matičnih ploča s 5V D-RGB priključkom.
  • Visokokvalitetni materijali Baza od poniklanog bakra osigurava odličan prijenos topline i dugotrajnost.
  • Optimiziran protok Dizajn s niskim hidrauličkim otporom pogodan za različite konfiguracije vodenog hlađenja.

USPOREDBA

U usporedbi sa standardnim zračnim hladnjakom koji dolazi s grafičkom karticom, ovaj vodeni blok nudi značajno niže radne temperature, što rezultira tišim radom računala jer ventilatori na radijatoru mogu raditi na nižim okretajima. Niže temperature također otvaraju prostor za postizanje viših i stabilnijih performansi kroz overclocking, što je idealno za entuzijaste i gamere koji traže maksimum od svog hardvera.

FAQ

Je li ovaj blok kompatibilan sa svim RTX 3070 karticama?
Ne, dizajniran je isključivo za EVGA GeForce RTX 3070 XC3 modele. Uvijek provjerite točnu kompatibilnost na službenim stranicama proizvođača prije kupnje.

Je li potrebno kupiti i backplate?
Backplate (stražnja ploča) se prodaje zasebno. Iako nije obavezan za rad, preporučuje se za dodatnu čvrstoću kartice i poboljšano pasivno hlađenje stražnje strane PCB-a.

Dolaze li priključci (fitinzi) u paketu?
Ne, fitinzi se moraju kupiti zasebno. Odabir ovisi o vrsti i promjeru cijevi koje koristite u svom sustavu vodenog hlađenja.

Kako se spaja RGB osvjetljenje?
Osvjetljenje se spaja na standardni 3-pinski 5V D-RGB (adresabilni RGB) priključak na matičnoj ploči ili kompatibilnom RGB kontroleru.