Kabel za napajanje DELOCK SATA 15-pin na 4-pin Molex (15 cm)
Dobavljivo
Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.
Rješenje za kompatibilnost napajanja DELOCK kabel za napajanje je praktično rješenje koje premošćuje generacijski jaz između različitih standarda napajanja unutar računala. Ako nadograđujete svoje računalo novim napajanjem, često ćete se susresti s nedostatkom starijih 4-pinskih Molex konektora. Ovaj adapter omogućuje vam da bez problema nastavite koristiti svoje postojeće komponente, poput starijih IDE tvrdih diskova, optičkih pogona ili kućišnih ventilatora, spajajući ih direktno na SATA priključak napajanja.
Pouzdan i siguran prijenos energije Izrađen s presjekom vodiča od 18 AWG, ovaj kabel osigurava stabilan i siguran prijenos električne energije, štiteći vaše komponente od fluktuacija napona. Kvalitetni konektori jamče čvrst i siguran spoj, eliminirajući rizik od prekida napajanja. S duljinom od 15 cm, kabel je dovoljno dugačak za fleksibilno spajanje, a istovremeno dovoljno kratak da izbjegne nepotrebno nakupljanje i nered unutar kućišta, što doprinosi boljem protoku zraka.
SPECIFIKACIJE
Tip proizvoda Kabel za napajanje / Adapter
Brand DELOCK
Model 60112
Konektor 1 SATA 15-pinski muški
Konektor 2 4-pinski Molex muški
Presjek vodiča 18 AWG
Duljina kabela (uključujući konektore) cca. 15 cm
Namjena Spajanje uređaja s Molex priključkom na SATA napajanje
GLAVNE PREDNOSTI
- Univerzalna kompatibilnost Povezuje nove SATA izlaze napajanja sa starijim Molex uređajima.
- Stabilno napajanje 18 AWG presjek vodiča za pouzdan prijenos energije.
- Jednostavna instalacija Plug-and-play dizajn ne zahtijeva dodatne drivere ili softver.
- Uredno kućište Optimalna duljina od 15 cm sprječava nered i poboljšava protok zraka.
- Visoka kvaliteta izrade Izdržljivi materijali i čvrsti konektori za dugotrajnu upotrebu.
FAQ – ČESTA PITANJA
Mogu li ovim kabelom spojiti grafičku karticu?
Ne, ovaj kabel nije namijenjen za napajanje modernih grafičkih kartica koje zahtijevaju PCIe konektore za napajanje. Služi isključivo za uređaje s 4-pinskim Molex priključkom.
Je li kabel dvosmjeran?
Ne, kabel je jednosmjeran. Pretvara SATA 15-pinski izlaz s napajanja u 4-pinski Molex priključak za uređaj.
Podržava li ovaj kabel 3.3V liniju?
Standardni 4-pinski Molex konektor ne koristi 3.3V liniju koju SATA konektor pruža. Ovaj adapter prenosi 12V i 5V napone.