Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

IT komponente

Izbor filtera

Mrežna oprema

Ukupno proizvoda: 1028

Ubiquiti UniFi AP, Security Radio i BLE - 5 pack

Model: UAP-AC-SHD Sučelje: 2 x 10/100/1000 Ethernet priključka Standard: 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac/ac-wave2 Antena: 2.4 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi 5 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi Prijenos podatak ...
2.224,83 € 16.763,00 Kn
Na skladištu

SWITCH DOD Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

ARUBA 10G SFP+ LC LR 10km SMF Ostale karakteristike: Maksimalna udaljenost prijenos: 0
1.463,53 € 11.027,00 Kn
Na skladištu

HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1960 12XGT 4SFP+

Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch 12 RJ-45 autosensing 100/1000/10GBASE-T ports (IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.an 10GBASE-T); Du plex: 100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 10GBASE-T: full only; ...
1.261,13 € 9.502,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi Switch, 10GB 6-Port 802.3bt

Model: US-XG-6POE Sučelje: 4 x 100/1000 Mbps and 2.5/5/10G RJ45 priključak 2 x 1/10G SFP+ Ethernet priključak 1 x RJ45 serijski priključak 1 x USB C priključak Karakteristike: LED: - System - RJ45 Data priključci - SFP+ Data priključci Udar i vibr ...
787,71 € 5.935,00 Kn
Na skladištu

HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP

HPE AP ARUBA 315 802.11AC 4X4:4 Osnovne karakteristike: Tip: unutrašnji Podržane brzine: 802.11a/b/g, 802.11ac, 802.11n Frekvencija [GHz]: Dual band (2,4/5 GHz) Način rada: AP Konektori: Priključci: DC, RJ45 Ostale karakteristike: Antena: integrir ...
723,07 € 5.448,00 Kn
Na skladištu

Aruba pristupna točka AP-515 4x4:42 2x2:2 802.11ax Q9H62A

Aruba AP-515 (RW) Dual Radio 4x4:4 + 2x2:2 802.11ax Internal Antennas Unified Campus AP. Limited Lifetime warranty. The Aruba 510 series access points with 802.11ax (Wi-Fi 6), combined with Aruba intelligent software innovations, are designed to deli ...
665,34 € 5.013,00 Kn
Na skladištu

D-D-Link 5G mobilni router, DWR-2101

D-Link 5G mobilni router DWR-2101 "5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800 ugrađen AX1800 Wi-Fi 6 - USB-C port - Nano SIM card slot - 2.4 inch LCD touchscreen ekran u boji - 5260 mAh Li-Ion battery " Osnovne karakteristike: Tip: Wireless Router WAN: 1x 10/ ...
603,36 € 4.546,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi AP, Security Radio i BLE

Model: UAP-AC-SHD Sučelje: 2 x 10/100/1000 Ethernet priključka Standard: 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac/ac-wave2 Antena: 2.4 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi 5 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi Prijenos podatak ...
543,90 € 4.098,00 Kn
Na skladištu

1U Rackmount 10Gbps UniFi Multi-Application System with 3.5" HDD Expansion and 8Port Switch

Box Weight Brutto (kg): 1 kg , Buffer Memory: 4 MB DDR4 SDRAM , Cable Included: Power Cord , Certifications: CE, FCC, IC , CPU: ARM Cortex-A57 , Data Link Protocol Supports: 10 Gbps Gigabit Ethernet , Data Transmission: Full Duplex , Depth (mm): 44 ...
531,42 € 4.004,00 Kn
Na skladištu

HPE AP ARUBA 505 802.11AX 2X2:2

High performance Dual Radio 802.11ax AP with OFDMA and Multi-User MIMO (MU-MIMO) Supports all mandatory and several optional 802.11ax features Maximum data rates of 4.8Gbps in the 5GHz band and 575Mbps in the 2.4GHz band (for an aggregate peak data r ...
471,17 € 3.550,00 Kn
Na skladištu

D-Link switch web upravljivi DGS-1210-48

DGS-1210-48, 44 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Smart fan, Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymm ...
451,66 € 3.403,00 Kn
Na skladištu

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR Ostale karakteristike: Maksimalna udaljenost prijenos: 0
446,08 € 3.361,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi Access Point, AC HD, EU

Model: UAP-AC-HD Sučelje: 2 x 10/100/1000 Ethernet Antena: 2 x 2.4 GHz, Dual-Port, Dual-Polarity, svaka 3 dB 2 x 5 GHz, Dual-Port, Dual-Polarity, svaka 4 dB Sigurnost: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) 802.11w/PMF Napajanje: 44 do 57 ...
395,38 € 2.979,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi Video Camera, IR, G3, Pro

Model: UVC-G3-PRO Sučelje: (1) 10/100 Ethernet Port Napajanje: 802.3af/802.3at/24V Passive PoE Dimenzije i masa: 86 x 153 mm (O 3.39 x 6.02") 700 g (1.5 lb) Senzor: Sony IMX290, 1/2.8"
364,72 € 2.748,00 Kn
Na skladištu

WiFi6 Long-Range Enterprise AP

Box Weight Brutto (kg): 1.17 kg , Built-in Devices: Reset Button , Certifications: CE, FCC, IC , CPU: ARM Cortex-A53 , Data Link Protocol Supports: Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet , Depth (mm): 220 mm , Device Location: External , Encryptio ...
250,05 € 1.884,00 Kn
Na skladištu

ARUBA 1930 INSTANT ON 8G 2SFP POE 124W SWITCH

Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 2 ...
247,66 € 1.866,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti PowerBeam5 AC 620mm, PBE-5AC-620

Model: Ubiquiti PowerBeam5 AC 620mm, PBE-5AC-620 Sučelje: (1) 10/100/1000Mbps Standard: airMAX ac Antena: 5GHz MIMO: 2 x 2 Radna frekvencija: 5 GHz Karakteristike: Client, Repeater, AP Router, Access Point, Client Router (wisp) Sigurnost: WPA2 AES
244,74 € 1.844,00 Kn
Na skladištu

HPE Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point

HPE Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point Smart Mesh technology 802.11ac Wave 2, 4X4:4 MU-MIMO technology Remote management and mo nitoring capability Separate guest and employee Wi-Fi networks Mobile app in multiple languages and cloud portal Easy ...
231,73 € 1.746,00 Kn
Na skladištu

Legrand Network Interface CS101, SNMP only for 1Ph UPS, Internal, compatible with Daker DK, Daker DK Plus, Keor S, Keor LP, Keor Line

Accessory Name: Legrand Network Interface CS101, SNMP only for 1Ph UPS, Internal, compatible with Daker DK, Daker DK Plus, Keor S, Keor LP, Keor Line , Box Weight Brutto (kg): 0.15 kg , Pack Height (mm): 29 mm , Pack Length (mm): 120 mm , Pack Weig ...
229,74 € 1.731,00 Kn
Na skladištu

HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1830 24G 2SFP

HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1830 24G 2SFP Osnovne karakteristike: Tip preklopnika: rackmount Konstrukcija: fiksna konfiguracija Broj priključaka: 24 Units: 1U Upravljanje: smart Layer: 2 Energija i potrošnja: Napajanje: vanjsko
226,69 € 1.708,00 Kn
Na skladištu

Synology DS118 DiskStation 1-bay NAS server, 2.5"/3.5" HDD/SSD podrška, Wake on LAN/WAN, 1GB, G-LAN, USB3.0

- High-performance 1-bay NAS for small office and home users - Synology DS118 comes with a new 64-bit quad-core processor, delivering excellent data transfer speed and 10-bit 4K H.265 video transcoding on the fly ULTIMATE FILE MANAGEMENT AND SHARING ...
215,81 € 1.626,00 Kn
Na skladištu

D-Link 4G LTE router DWR-953V2

D-Link 4G LTE router DWR-953V2 Osnovne karakteristike: Tip: Wireless Router WAN: 1x 10/100/1000 Mbps LAN: 4x 10/100Mbps Wireless standard: 802.11ac Energija i potrošnja: Napajanje: vanjsko
205,72 € 1.550,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti HD kamera za vrata, display, Protect

Model: UVC-G4-Doorbell Sučelje: 802.11 ac Wi-Fi Potrošnja snage: 16-24VAC, 20VA, 50/60 Hz Karakteristike: Vodootpornost: IPX4 Senzor: 5 MP CMOS Leća: fiksna fokalna Kut gledanja: H: 138°, V: 114°, D: 155° Noćni način rada: ugrađen IR LED Illuminatio ...
204,53 € 1.541,00 Kn
Na skladištu
43 pages
  • ČK Galerija Sjever
  • Svetojelenska cesta 25, Čakovec
  • +385 40 396 039
  • ronis.ck@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Rad. danom od 8 do 20 sati Sub 3.12.2022. skraćeno do 18h Ned 4.12.2022. ne radimo
 ČK Galerija Sjever
  • ZG Velesajam
  • Avenija Dubrovnik 15A, Zagreb
  • +385 1 6620 705
  • ronis.zg@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 9 do 19 sati Subotom od 9 do 14 sati
 ZG Velesajam
  • Webshop
  • Svetojelenska cesta 25, Čakovec
  • +385 40 396 536
  • webshop@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 8 do 16 sati
Webshop
  • Hi-Fi slušaona Velesajam
  • Avenija Dubrovnik 15A
  • +385 1 6620 705
  • ronis.zg@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 9 do 19 sati Subotom od 9 do 14 sati
  • Hi-Fi slušaona Velesajam
  • Avenija Dubrovnik 15A
  • +385 1 6620 705
  • ronis.zg@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 9 do 19 sati Subotom od 9 do 14 sati