Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Računala & IT

Izbor filtera

IT komponente

Ukupno proizvoda: 3914

Fujitsu NVIDIA RTX A5000 24GB 4xDP 1.4

Model: Fujitsu NVIDIA RTX A5000 GPU: 24GB GDDR6 Frekvencija jezgre: NVIDIA Ampere architecturebased CUDA Cores: 8192 NVIDIA third-generation Tensor Cores: 256 NVIDIA second-generation RT Cores: 64 Memorija: 24GB GDDR6 Memorijsko sučelje 384-bit Ši ...
2.545,76 € 19.181,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi AP, Security Radio i BLE - 5 pack

Model: UAP-AC-SHD Sučelje: 2 x 10/100/1000 Ethernet priključka Standard: 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac/ac-wave2 Antena: 2.4 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi 5 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi Prijenos podatak ...
2.189,40 € 16.496,00 Kn
Na skladištu

SWITCH DOD Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

ARUBA 10G SFP+ LC LR 10km SMF Ostale karakteristike: Maksimalna udaljenost prijenos: 0
1.463,53 € 11.027,00 Kn
Na skladištu

HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1960 12XGT 4SFP+

Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch 12 RJ-45 autosensing 100/1000/10GBASE-T ports (IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.an 10GBASE-T); Du plex: 100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 10GBASE-T: full only; ...
1.261,13 € 9.502,00 Kn
Na skladištu

Fujitsu NVIDIA RTX A4000 16GB 4xDP 1.4

Model: Fujitsu NVIDIA RTX A4000 GPU: 16GB GDDR5 Frekvencija jezgre: NVIDIA Ampere architecture-based CUDA Cores: 6144 NVIDIA third-generation Tensor Cores: 192 NVIDIA second-generation RT Cores: 48 Memorija: 16GB GDDR5 Memorijsko sučelje 256-bit Š ...
1.170,75 € 8.821,00 Kn
Na skladištu

AMD CPU Desktop Ryzen 9 16C/32T 5950X (3.4/4.9GHz Max Boost,72MB,105W,AM4) box

?ooling Method: Cooling Fan , Article: 100-100000059WOF , Box Weight Brutto (kg): 0.7 kg , Clock Rate: 3.40 GHz , Core Name: Zen , Core Quantity: 16 , CPU: AMD Ryzen 9 5950X , EAN Code: 730143312745 , Features: AMD StoreMI TechnologyAMD Ryzen Maste ...
1.079,17 € 8.131,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi Switch, 10GB 6-Port 802.3bt

Model: US-XG-6POE Sučelje: 4 x 100/1000 Mbps and 2.5/5/10G RJ45 priključak 2 x 1/10G SFP+ Ethernet priključak 1 x RJ45 serijski priključak 1 x USB C priključak Karakteristike: LED: - System - RJ45 Data priključci - SFP+ Data priključci Udar i vibr ...
775,23 € 5.841,00 Kn
Na skladištu

CPU AMD Ryzen 9 5950X

Ryzen 9 5950X, AM4, Radni takt 3400 MHz, L3 cache 64, Hladnjak nema, Integrirani grafički sustav nema, Memory channel 2 Osnovne karakteristike: Socket: AM4 Radni takt [MHz]: 3400000 L3 cache: 64 TDP: 105 Ostale karakteristike: Hladnjak: n/a Integri ...
772,31 € 5.819,00 Kn
Na skladištu

NIC X710T4LBLK 0.00 NO CPU

Box Weight Brutto (kg): 0.2 kg , Data Link Protocol Supports: 10 Gbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps , Interface: PCI Express , LAN Chipset: Intel x710 , LAN: 4 (RJ-45) , Maximum Operating Ambient Temperature: 55 °C , Maximum Operating Humidity: 90 % , ...
767,54 € 5.783,00 Kn
Na skladištu

AMD CPU Desktop Ryzen 9 12C/24T 5900X (3.7/4.8GHz Max Boost,70MB,105W,AM4) box

?ooling Method: Cooling Fan , Article: 100-100000061WOF , Box Weight Brutto (kg): 0.7 kg , Clock Rate: 3.70 GHz , Core Name: Zen , Core Quantity: 12 , CPU: AMD Ryzen 9 5900X , EAN Code: 730143312738 , Features: AMD StoreMI TechnologyAMD Ryzen Maste ...
735,68 € 5.543,00 Kn
Na skladištu

HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP

HPE AP ARUBA 315 802.11AC 4X4:4 Osnovne karakteristike: Tip: unutrašnji Podržane brzine: 802.11a/b/g, 802.11ac, 802.11n Frekvencija [GHz]: Dual band (2,4/5 GHz) Način rada: AP Konektori: Priključci: DC, RJ45 Ostale karakteristike: Antena: integrir ...
723,07 € 5.448,00 Kn
Na skladištu

TP-Link JetStream 48-port Gigabit L2 Smart PoE+ preklopnik, 48×10/100/1000 RJ45 ports, 4×SFP Gigabit, 1×RJ45 console port, 1×microUSB, 1U 19" rack-mount (385W)

- 384 W PoE Budget: 48× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 384 W - Full Gigabit Ports: 48× gigabit RJ45 ports and 4× gigabit SFP Slots provide high-speed connections - Integrated into Omada SDN: Centralized Cloud Management, ...
722,54 € 5.444,00 Kn
Na skladištu

Aruba pristupna točka AP-515 4x4:42 2x2:2 802.11ax Q9H62A

Aruba AP-515 (RW) Dual Radio 4x4:4 + 2x2:2 802.11ax Internal Antennas Unified Campus AP. Limited Lifetime warranty. The Aruba 510 series access points with 802.11ax (Wi-Fi 6), combined with Aruba intelligent software innovations, are designed to deli ...
665,34 € 5.013,00 Kn
Na skladištu

MBO 1700 AS STRIX Z690-F GAMING (WI-FI)

STRIX Z690-F GAMING (WI-FI), LGA 1700, Intel Z690, DDR5, Broj utora 4, 128 GB, Takt 4800 - 6400 MHz, PCIe 5.0 x16 1, PCIe x4 1, PCIe x1 1, SATA3 6, RAID 0,1,5,10, 8-kanalni audio, RJ45 1, WLAN 2, M.2 4, USB 3.2 8 Osnovne karakteristike: Socket: LGA1 ...
630,96 € 4.754,00 Kn
Na skladištu

D-D-Link 5G mobilni router, DWR-2101

D-Link 5G mobilni router DWR-2101 "5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800 ugrađen AX1800 Wi-Fi 6 - USB-C port - Nano SIM card slot - 2.4 inch LCD touchscreen ekran u boji - 5260 mAh Li-Ion battery " Osnovne karakteristike: Tip: Wireless Router WAN: 1x 10/ ...
603,36 € 4.546,00 Kn
Na skladištu

Mrežna oprema - Switch HP ARUBA 1930 INSTANT ON 24G 4SFP+ POE 195W

Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: ...
583,45 € 4.396,00 Kn
Na skladištu

GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G graphics card, 12GB GDDR6, PCI-E 4.0

GRAPHICS : NVIDIA GeForce RTX 3060 GUIDE : PCI Express 4.0 x16 MEMORY : 12GB GDDR6 192bit PROCESSOR TACT : 1837 MHz MEMORY CLOCK : 15000 MHz OUTPUTS : 2 x DisplayPort 1.4a 2 x HDMI 2.1 SUPPORT FOR : DirectX 12 Ultimate , OpenGL 4.6 POWER REQUIREMENTS ...
561,02 € 4.227,00 Kn
Na skladištu

Ubiquiti UniFi AP, Security Radio i BLE

Model: UAP-AC-SHD Sučelje: 2 x 10/100/1000 Ethernet priključka Standard: 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac/ac-wave2 Antena: 2.4 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi 5 GHz: Dual-Port, dvostruke polarne antene, svaka po 6 dBi Prijenos podatak ...
535,27 € 4.033,00 Kn
Na skladištu

Intel CPU Desktop Core i7-12700KF (3.6GHz, 25MB, LGA1700) box

?ooling Method: Cooling Fan , Article: BX8071512700KFSRL4P , Box Weight Brutto (kg): 0.1 kg , Core Name: Alder Lake , Core Quantity: 12 , CPU Cache Size: 25 MB , CPU: INTEL Core i7-12700KF , Efficient-core Base Clock Rate: 2.7 GHz , Efficient-core ...
513,77 € 3.871,00 Kn
Na skladištu

1U Rackmount 10Gbps UniFi Multi-Application System with 3.5" HDD Expansion and 8Port Switch

Box Weight Brutto (kg): 1 kg , Buffer Memory: 4 MB DDR4 SDRAM , Cable Included: Power Cord , Certifications: CE, FCC, IC , CPU: ARM Cortex-A57 , Data Link Protocol Supports: 10 Gbps Gigabit Ethernet , Data Transmission: Full Duplex , Depth (mm): 44 ...
513,11 € 3.866,00 Kn
Na skladištu

Intel CPU Desktop Core i7-12700K (3.6GHz, 25MB, LGA1700) box

?ooling Method: Cooling Fan , Article: BX8071512700KSRL4N , Box Weight Brutto (kg): 0.1 kg , Core Name: Alder Lake , Core Quantity: 12 , CPU Cache Size: 25 MB , CPU: INTEL Core i7-12700K , Efficient-core Base Clock Rate: 2.7 GHz , Efficient-core Tu ...
511,25 € 3.852,00 Kn
Na skladištu

CPU AMD Ryzen 9 5900X

Ryzen 9 5900X, Socket AM4, Radni takt 3700 MHz, L3 cache 64MB, Jezgra Zen 3, Broj jezgri 12, Hladnjak ne, Integrirani grafički sustav ne Osnovne karakteristike: Socket: AM4 Radni takt [MHz]: 3700 L3 cache: 64 TDP: 105 Ostale karakteristike: Hladnja ...
500,36 € 3.770,00 Kn
Na skladištu

HPE AP ARUBA 505 802.11AX 2X2:2

High performance Dual Radio 802.11ax AP with OFDMA and Multi-User MIMO (MU-MIMO) Supports all mandatory and several optional 802.11ax features Maximum data rates of 4.8Gbps in the 5GHz band and 575Mbps in the 2.4GHz band (for an aggregate peak data r ...
471,17 € 3.550,00 Kn
Na skladištu

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR Ostale karakteristike: Maksimalna udaljenost prijenos: 0
446,08 € 3.361,00 Kn
Na skladištu
164 pages
  • ČK Galerija Sjever
  • Svetojelenska cesta 25, Čakovec
  • +385 40 396 039
  • ronis.ck@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Rad. danom i subotom od 8 do 20 sati Nedjeljom od 9 do 13 sati
 ČK Galerija Sjever
  • ZG Velesajam
  • Avenija Dubrovnik 15A, Zagreb
  • +385 1 6620 705
  • ronis.zg@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 9 do 19 sati Subotom od 9 do 14 sati
 ZG Velesajam
  • Webshop
  • Svetojelenska cesta 25, Čakovec
  • +385 40 396 536
  • webshop@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 8 do 16 sati
Webshop
  • Hi-Fi slušaona Velesajam
  • Avenija Dubrovnik 15A
  • +385 1 6620 705
  • ronis.zg@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 9 do 19 sati Subotom od 9 do 14 sati
  • Hi-Fi slušaona Velesajam
  • Avenija Dubrovnik 15A
  • +385 1 6620 705
  • ronis.zg@ronis.hr
  • Radno vrijeme:
  • Radnim danom od 9 do 19 sati Subotom od 9 do 14 sati