Dodaci za servere

Artikla po stranici:
Sortiraj:
Brzi pregled

HP HDD 300GB 10K SAS 2.5" DP 6G

1.200,00 Kn

Isporuka odmah
Brzi pregled

Intellinet prespojni UTP panel Cat.6 24-portni 1U 19", crni

270,00 Kn

Isporuka odmah
Brzi pregled

Vodilica TRITON 19/1U, RAB-VPX02-A1 ZATVORENA

119,00 Kn

Isporuka odmah
Brzi pregled

Držač kablova 518260

20,00 Kn

Isporuka odmah
Brzi pregled

Fujitsu RX2520M4 s4110/16GB/8SFF HP/800W/3y

17.270,00 Kn

Brzi pregled

SRV DOD HPE WINDOWS 2019 SRV STANDARD (16-Core) ROK

7.201,00 Kn

Brzi pregled

Fujitsu NVIDIA Quadro P2000 5GB

4.106,00 Kn

Brzi pregled

Fujitsu NVIDIA Quadro P1000 4GB

3.261,00 Kn

Brzi pregled

SRV DOD HPE HDD 2,5" SATA 1TB 7.2K 6G Gen9/Gen10

2.904,00 Kn

Brzi pregled

HP mini-GBIC SFP Transceiver, LX-LC

1.610,00 Kn

Brzi pregled

Fujitsu NVIDIA Quadro P400 2GB

909,00 Kn

Brzi pregled

HPE 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit

835,00 Kn

Brzi pregled

Fujitsu RAIL Kit for CELVIN NAS QR806/QR1006

690,00 Kn

Brzi pregled

SWITCH DOD ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858

632,00 Kn

Brzi pregled

Cable kit AXXCBL800HDMS, Single

314,00 Kn

Brzi pregled

Produženje jamstva - 1 godina (WBEXTWAR1YR-SP-02)

238,00 Kn

Brzi pregled

MREŽNA OPREMA Intellinet prespojni panel UTP Cat5e 24 porta 1U crni 19

212,00 Kn