Mrežni adapter DELOCK RJ45 Cat.6A 90° kutni lijevi (M/Ž, oklopljen)
Dobavljivo
Informacije o raspoloživosti i vremenu isporuke su indikativne, ažuriraju se u intervalima i podložne su promjenama, te ne čine obvezujuću ponudu. Potvrdu dostupnosti i cijene ćemo vam dostaviti nakon što primimo i obradimo vašu narudžbu. Ugovor o kupnji je sklopljen tek po izdavanju računa.
Ovaj DELOCK mrežni adapter dizajniran je kako bi riješio čest problem spajanja mrežnih kabela na mjestima gdje nema dovoljno prostora za standardni ravni konektor. Njegov 90° kutni dizajn prema lijevo omogućuje vam da kabel uredno provedete uz uređaj, sprječavajući prekomjerno savijanje i potencijalno oštećenje kabela ili konektora. Idealan je za korištenje u gusto popunjenim mrežnim ormarima, iza televizora, računala ili bilo kojeg drugog uređaja spojenog na mrežu. Izrađen prema Cat.6A standardu, ovaj adapter jamči podršku za 10 Gigabit Ethernet, što ga čini spremnim za budućnost i kompatibilnim s najbržim mrežama. Potpuno oklopljena (STP) konstrukcija štiti signal od vanjskih elektromagnetskih i radiofrekvencijskih smetnji, osiguravajući maksimalnu stabilnost i integritet podataka, dok pozlaćeni kontakti jamče dugotrajnu i pouzdanu vezu bez korozije.
SPECIFIKACIJE
Tip proizvoda Mrežni adapter
Brand DELOCK
Model 87863
Konektor 1 RJ45 muški (8P/8C) 90° kutni lijevi
Konektor 2 RJ45 ženski (8P/8C)
Specifikacija Cat.6A
Brzina prijenosa podataka do 10 Gbps
Oklop Oklopljen (STP)
Kontakti Pozlaćeni
Materijal kućišta Plastika
Boja Crna
Dimenzije (DxŠxV) cca. 35.0 x 22.5 x 17.0 mm
GLAVNE PREDNOSTI
- Rješenje za uske prostore 90° kutni dizajn omogućuje spajanje mrežnih kabela na teško dostupnim mjestima.
- Cat.6A performanse Podržava brzine do 10 Gbps, idealno za moderne mreže visokih performansi.
- Vrhunska zaštita signala Oklopljena (STP) izvedba štiti od elektromagnetskih smetnji za stabilnu vezu.
- Organizirano kabliranje Omogućuje uredno i sigurno vođenje kabela u mrežnim ormarima i patch panelima.
- Pouzdana veza Pozlaćeni kontakti osiguravaju optimalan prijenos signala i otpornost na koroziju.
FAQ – ČESTA PITANJA
Je li ovaj adapter kompatibilan s Cat.5e ili Cat.6 kabelima?
Da, adapter je unatrag kompatibilan sa starijim mrežnim standardima kao što su Cat.6 i Cat.5e, ali će brzina prijenosa biti ograničena na performanse kabela.
Što znači "oklopljen (STP)"?
STP (Shielded Twisted Pair) znači da adapter ima metalni oklop koji štiti signal od vanjskih elektromagnetskih smetnji, osiguravajući stabilniju i pouzdaniju vezu, posebno u okruženjima s puno elektroničkih uređaja.
Mogu li koristiti ovaj adapter za spajanje dva mrežna kabela?
Ne, ovaj adapter služi za promjenu kuta postojećeg priključka (muški na ženski). Za spajanje dva kabela potreban vam je RJ45 spojnik (ženski na ženski).